O nás

 

 Milí cestovatelia a dovolenkári!

Sme úprimne radi, že ste sa v mori informácií a internetových stránok dostali až k nám. Chceli by sme, aby sa naša profesionálna cestovná agentúra, ktorá poskytuje svoje služby už od roku 2010 stala aj Vašou. Nie len na týždeň či desať dní...chceli by sme, aby bola Vaším spoľahlivým partnerom na dlhé roky a krásne chvíle.

 

VITAJTE !

 

 

  Ak plánujete dovolenku pri mori, v exotike alebo máte iný cestovateľský

sen - stačí si vybrať z ponúk našej Dovolenkárne.

Či chcete ležať na pláži,alebo poznávať krajinu-u nás ste vždy na dobrej adrese ! 

 

 

* sme autorizovaným predajcom renomovaných cestovných kancelárií zo Slovenska, Čiech, Rakúska a Nemecka 

* u nás nájdete širokú ponuku poznávacích zájazdov, prímorské pobytové zájazdoy od najlacnejších až po najluxusnejšie dovolenky

* v ponuke máme aj samostatné letenky, ubytovanie, futbalové zájazdy a rôzne plavby

* ponuky denne aktualizujeme-môžete ich sledovať, porovnávať a kupovať z pohodlia svojho domova

* vybraný zájazd si môžete priamo u nás zakúpiť za rovnakú cenu, ako u usporiadateľa zájazdu (so všetkými zľavami a výhodami)

* v prípade otázok, alebo záujmu o akýkoľvek zájazd nás môžete kedykoľvek kontaktovať telefonicky, e-mailom, či osobne v našej kancelárii

* nájdeme Vám dovolenku podľa Vašich prianí a finančných možností - presne na mieru

* pre skupiny a firmy pripravujeme aj individuálne ponuky podľa konkrétnych prianí

* garantujeme najlepše ceny na dovolenkovom trhu a profesionálne služby 

Viac nemusíte strácať čas chodením po rôznych cestovných kanceláriach aby ste našli svoju dovolenku, u nás všetko nájdete na jednom mieste !

 

 

Nestačí Vám klasická dovolenka a chcete skúsiť nejakú cestovateľskú špecialitu? 

Prajete si svadbu alebo svadobnú cestu v exotike, či cestu okolo sveta ? 

U nás všetko dostanete, naše profesionálne služby sú tu práve pre Vás !

 

CESTUJTE S NAMI DO KAŽDÉHO KÚSKA SVETA,POČAS CELÉHO ROKA !

 

 

  

AKO OBJEDNÁVAŤ:

Stačí ak si z našej ponuky vyberiete produkt, ktorý Vás zaujal a prostredníctvom formulára Nezáväzná objednávka odošlete dopyt našim pracovníkom, ktorí Vás budú kontaktovať (obyčajne v najbližších hodinách) a overia dostupnosť a cenu vybraného zájazdu. Cena zájazdu sa môže meniť, najmä v plnej sezóne, kedy sa ponuky aktualizujú aj niekoľkokrát denne. Preto záväzná cena za pobyt je tá, ktorú Vám naši pracovníci potvrdia na základe Vašej nezáväznej objednávky. Ak sa pre zájazd rozhodnete, naši pracovníci Vám pošlú všetky potrebné dokumenty (prihlášku na zájazd a VOP konkrétneho touroperátora) k podpisu a pokyny na úhradu.

 

OBCHODNÉ PODMIENKY:

I.Úvod  

Cestovná agentúra Dovolenkáreň  je autorizovaným predajcom zájazdov cestovných kancelárií s ktorými má  uzavretú zmluvu o autorizovanom predaji . Všetky CK sú riadne poistené.


II. Objednávka

Návštevník  naších stránok  môže poslať nezáväzné objednávky , na základe ktorých mu naší pracovníci overia dostupnosť a aktuálnu cenu u organizátora zájazdu/ CK /.  

 

III. Vybavovanie objednávok

Po prijatí nezáväznej objednávky vykoná  Dovolenkáreň rezerváciu zájazdu. 
V prípade, že to nie je možné - Dovolenkáreň, okamžite kontaktuje zákazníka a dohodne s ním ďalší postup. 
Pri úspešnej rezervácii je zákazníkovi, podľa predchádzajúcej dohody, poslaná cestovná zmluva s potrebnými pokynmi na úhradu zájazdu buď e-mailom, alebo poštou. Termíny pre platbu zálohy alebo doplatku sú pre zákazníka záväzné a Dovolenkáreň nie je zodpovedná za následky oneskorenej platby. Cestovná zmluva sa stáva záväznou v okamihu zaplatenia zálohy.

 

IV. Platba

Za bežné zájazdy, objednávané skôr ako jeden kalendárny mesiac pred uskutočnením zájazdu, zaplatí zákazník spravidla 50 percent z jeho plnej ceny, a následne potom, jeden kalendárny mesiac pred odjazdom, doplatí zvyšnú sumu do plnej ceny zájazdu. 

Zájazdy typu "last moment" a zájazdy objednávané menej ako jeden mesiac pred jeho uskutočnením , hradí zákazník jednorázovo plnú sumu zájazdu a to na účet Dovolenkárne , prípadne po dohode priamo na účet CK v pobočke príslušnej banky, bankovým prevodom alebo poštovou poukážkou. 

Objednávka sa stáva záväznou v okamihu zaplatenia zálohy.

 

V. Cestovné doklady

Potrebné doklady - vouchery, letenky, a pod. obdrží zákazník od Dovolenkárne  alebo príslušnej CK. Závisí od termínu a krajiny, ktorú chce zákazník navštíviť. Doklady sú doručené cca týždeň pred odjazdom a napr.letenky môžu byť odovzdané až na letisku.

 

VI. Zájazdy na vyžiadanie

U niektorých zájazdov je nutné vyžiadať si zájazd najskôr u partnera CK (hotel v zahraničí a pod.). V takomto prípade je  Dovolenkáreň  oprávnená požadovať podľa podmienok danej CK zálohu až 100 percent ešte pred rezerváciou zájazdu, ktorá sa po úspešnej registrácii stáva záväznou, vzťahujú sa na ňu ihneď storno podmienky danej CK. V prípade neúspešnej rezervácii sa vždy vracia záloha v plnej výške, v prípade ak si zákazník nevyberie iný zájazd.

 

VII. Storno podmienky

Zákazník je oprávnený stornovať objednaný zájazd nasledovne:

až do okamihu zloženia zálohy alebo podpisu zmluvy bez storno poplatkov, neskôr už podľa storno podmienok  konkrétneho touroperátora 

 

Zákazník poskytnutím svojich osobných údajov a odoslaním objednávky dáva súhlas so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov prevádzkovateľom serveru. Tieto činnosti budú prevádzané v súlade s právnymi predpismi, so zákonom o ochrane osobných údajov.