Toronto, Niagara, New York a Turks and Caicos, Kanada, 27.4.2018, Raňajky
Číslo termínu: 58893034

Toronto, Niagara, New York a Turks and Caicos

Kanada

,Toronto, Niagara, New York a Turks and Caicos

Termín:

27.4.2018 - 8.5.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

12 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


4 417 € Príplatky v cenníku


Názov zájazdu podľa organizátora: Toronto, Niagara, New York a Turks a Caicos
Pre obyvateľov New Yorku je Karibik víkendovou destináciou a tento pocit príjemného krátkeho letu do tepla si vychutnáme aj my. Správne namixovaný zájazd s poznaním a na záver s kúpaním v teplučkom Karibiku. Kanadskú metropolu Toronto a kozmopolitný New York sa vychutnáme v kľude a bez stresu, k tomu zážitok z Niagarských vodopádov a keď už budeme mať trmy vrmy dosť tak odletíme na našu pláž. Turks and Caicos je na Slovensku neobjavená destinácia, v USA je obľúbenou destináciou krásnych a slávnych. Naše hotely ležia priamo na najkrajšej pláži ostrova, Grace beach. Oproti iným karibským ostrovom je Turks and Caicos veľmi pokojnou destináciou s pokojom vo vzduchu. Užite si all inclusive v Beaches alebo luxus Gansevoortu.
Cena zahŕňa
prelet New York – pláž
5 x ubytovanie v 3* hoteli počas dní 1-5
5 x ubytovanie v hoteli na pláži podľa výberu
dopravu podľa programu
letiskové transfery v Kanade, USA a naTurks and Caicos
slovenského sprievodcu
asistenčné služby
najlepšie poistenie proti insolventnosti
Cena nezahŕňa
letiskové poplatky, vstupné do pamiatok a atrakcií, víza (ESTA do USA a ETA do Kanady), ostatnú stravu, resort fee v hoteloch (poplatky za wifi, telefonáty, posilňovňu atď.), batožinu na vnútroštátnych letoch v USA/Kanade a letoch do Karibiku

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK