Royal Alhambra Palace, Turecko, Turecká riviéra, Side, Colakli, 9.4.2018, Ultra all inclusive
Číslo termínu: 58844213

Royal Alhambra Palace

Turecko » Turecká riviéra » Side » Colakli

, Hotel starstarstarstarstar

LM


Royal Alhambra Palace

Termín:

9.4.2018 - 16.4.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Ultra all inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


504 € Konečná cena


Názov zájazdu podľa organizátora: Royal Alhambra
Hotel
Hotel Royal Alhambra
Hotelový slogan
Luxusný hotel ležiaci na prekrásnej piesočnatej pláži v letovisku Colakli
Prehľad
Poloha - Colakli, centrum 500 m, Side 12 km, Letisko Antalya 50 km Popis - Luxusný 6 poschodový hotelový komplex leží v prekrásnej záhrade s aquaparkom, priamo pri krásnej piesočnatej pláži s ozvoľným vstupom do mora, vstupá hala s recepciou, 10 výťahov, - 2 vonkajšie bazény, 1 vnútorný bazén, 2 detské bazény, 3 tobogany pre deti, 6 toboganov pre dospelých - kaderníctvo, salón krásy, SPA centrum, fitnes, mini market, čistiareň, požičovňa motorových vozidiel, lekár, internetová kaviareň (za poplatok), WiFi v lobby zdarma, diskotéka, lunapark Pláž - hotel leží priamo na piesočnatej pláži - ležadlá a slnečníky a matrace zdarma, osušky za kauciu www.royalalhambrapalace.com
Izby
Ubytovanie - Štandardná izba (579): balkón, AC, TV-SAT, telefón, trezor, mini bar dopĺňaný denne, kúpeľňa/WC, fén
Šport
Šport a zábava Zdarma: denné a večerné animácie, nočné zábavné program, stolný tenis, šípky, plážový volejbal, fitnes, aerobik, gymnastika, boccia, kurz tanca, vodné polo, lukostreľba Za poplatok: vodné športy, bowling, biliard SPA & Wellness Zdarma: SPA centrum, sauna, turecké kúpele Za poplatok: kaderníctvo, masáže, peeling, salon krásy, manikúra, pedikúra
Pre deti
Pre deti - detský klub (4-12 rokov), bazén, animácie, ihrisko, diskotéka, detské menu, detská postieľka, detské stoličky v reštaurácii, lunapark - babysitting je za poplatok
Stravovanie
Stravovanie - 3 hlavné reštaurácie (turecká a medzinárodná kuchyňa), 5 a´la carte reštaurácií ( talianska, ázijská, turecká, rybia, mexická), lobby bar, beach bar, pool bar, disco bar, 2 x snack bar Koncept Ultra All Inclusive 24 hodín.: - raňajky, neskoré raňajky, obedy, večere a neskoré večere formou otvoreného bufetu - snacky počas dňa, čaj / kava a zákusky, lokálne a niektoré importované alkoholické a nealkoholické nápoje, zmrzlina - importované alkoholické nápoje, fľaškové nápoje a čerstvé ovocné šťavy sú za poplatok - podrobný rozpis služieb Ultra All Inclusive dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK