Horizon, Grécko, Grécko ostrovy, Zakynthos, 17.6.2018, Bez stravy
Číslo termínu: 63112627

Horizon

Grécko » Grécko ostrovy » Zakynthos

, Hotel

LM


Horizon

Termín:

17.6.2018 - 24.6.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:

499 €
69 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názov zájazdu podľa organizátora: Apartmány Horizon
Pláž
krásna piesková pláž • pozvoľný vstup do mora • centrum vodných športov • plážový servis za poplatok
Stredisko
Apartmánový dom má unikátnu polohu priamo na krásnej piesočnatej pláži, známej výskytom korytnačiek Carreta-carreta, nachádza sa pri rovnomennej taverne, cca 1 km od centra strediska Laganas s množstvom barov, taverien a obchodov a 9 km od medzinárodného letiska.
Ubytovanie
3-lôžkové izby • kúpeľňa s WC a sušičom na vlasy • ventilátor • chladnička • balkón alebo terasa • možnosť ubytovania v apartmánoch a štúdiach s priamym výhľadom na more
Cena zahŕňa
Leteckú dopravu Bratislava - Zakynthos a späť, 7, 10 resp. 11x ubytovanie bez stravy, služby delegáta., Servisný poplatok (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, transfer, poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy)
Zľavy
zľava vo výške 28% bonus 25 EUR/dieťa na prístelke plná výška zľavy už pri 50% zálohe júnová akcia platí do 30.06.
Strava
bez stravy • možný príplatok za all inclusive v hoteli Plaza Bay 3*+
Fakultatívny výlet - Bájna Olympia
Celodenný výlet pre milovníkov histórie si vychutnáte na polostrove Peloponéz, na ktorý sa dostanete trajektom z hlavného mesta Zakynthosu. Olympia bola dejiskom antických olympijských hier. Od roku 776 pred naším letopočtom do roku 394 nášho letopočtu sa tu každé 4 roky konali športové súťaže na počesť boha Dia a cenou pre víťaza bol jednoduchý veniec z olivovej vetvičky. Uvidíte miesto, kde bol kedysi umiestnený večne horiaci oheň a kde stál jeden zo siedmich divov sveta, chrám boha Dia.
Fakultatívny výlet - Caretta Caretta a kúpanie v jaskyniach
Vzrušujúca poldenná plavba po Laganskom zálive s pozorovaním jedinečných korytnačiek Caretta Caretta, ktoré sú symbolom ostrova. Loďou sa presuniete k polostrovu Keri, známemu vďaka nádherným vápencovým skalám a jaskyniam s možnosťou plávania. Okúpete sa aj pri korytnačom ostrovčeku Maratonisi v mori s nádhernou priezračnou vodou.
Fakultatívny výlet - Kefalónia
Najväčší z Iónskych ostrovov ponúka nádherné prírodné scenérie, ako je výhľad na pláž Myrtos s bielym pieskom a azúrovým morom, dračie jaskyne Drogarati vo vnútrozemí a unikátne jazero Melissani, ktoré je jedinečným prírodným úkazom a ktoré vzniklo prepadnutím stropu jaskyne. Navštívite hlavné mesto Argostoli a chrám zasvätený patrónovi ostrova. Celodenný výlet absolvujete loďou z prístav
Fakultatívny výlet - To najlepšie zo Zakynthosu
Ostrov Zakynthos treba nielen vidieť, ale aj zažiť! Počas celodenného výletu navštívite miestnu farmu, kde budete mať možnosť ochutnať tradičné domáce produkty - hrozienka, víno, pečivo a vynikajúci panenský olivový olej, ktorý získal mnohé medzinárodné ocenenia. Presuniete sa pozdĺž pláží východného pobrežia až do najsevernejšieho prístavu na ostrove, Agios Nikolaos, z ktorého sa budete môcť plaviť k slávnym Modrým jaskyniam a mysu Skinari. Cez horský priesmyk sa dostanete na vyhliadku nad legendárnou plážou Navagio. Naobedujete sa v horskej dedinke v taverne s miestnymi špecialitami. Výlet zavŕšite na pahorku Bochali s nádherným výhľadom na hlavné mesto s prístavom.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK