El Samaka Beach, Egypt, Hurghada, 19.1.2018, Polpenzia
Číslo termínu: 59950008

El Samaka Beach

Egypt » Hurghada

, Hotel starstarstar

LM


El Samaka Beach

Termín:

19.1.2018 - 26.1.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Polpenzia

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


348,63 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názov zájazdu podľa organizátora: SAMAKA BEACH HURGHADA
Základné informácie
Vzdialenosť od letiska: 7 km

Najbližšie mesto (km): Hurghada (11 km)

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 30 m   
Popis
Hotelový komplex má hlavnú budovu a niekoľko bungalovov umiestnených v exotickej záhrade, v ktorej sa nachádza aj detské ihrisko. Rozprestiera sa neďaleko od piesočnatej pláži a v blízkosti je obchodná promenáda s množstvom obchodov, barov a reštaurácií. Hotel disponuje vstupnou halou v rustikálnom štýle, reštaurácia, pizzeria, bar na pláži, diskotéka, vonkajší bazén, mini klub, detské ihrisko, stolný tenis, fitness, volejbal, billiard, masáže, Wi-Fi v lobby bare a verejných priestoroch. Cena nezahŕňa služby delegáta.  
Poloha
Hotel sa nachádza 7 km od medzinárodného letiska v Hurghade, 11 km od centra Hurghady.
Vybavenie izieb
Štandardné izby sú vybavené balkónom, centrálnou AC, SAT-TV, chladničkou, mini barom a trezorom (za poplatok) kúpeľňou s WC.  
Pláž
Piesočnatá pláž je spoločná s ďalšími dvoma hotelmi siete Samaka hotels a je centrom mnohých aktivít je vzdialená 30 m od hotela. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.   
Strava
K dispozícii je hlavná reštaurácia, ktorá podáva jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne formou bufetu. K dispozícií sú aj bary s možnosťou večernej zábavy. Počas sviatkov je potreba absolvovať Gala večeru, ktorej cena je extra na vyžiadanie. 

     
Pre deti
Pre deti je určené detské ihrisko, detské animácie, detská stolička v reštaurácie.  

   
Šport a zábava
Bez poplatku využite stolný tenis, basketbal a plážový volejbal. Za poplatok je biliard, disko, tenisové kurty a osvetlenie, potápačské centrum a rôzne vodné športy.  
Wellness
Služby Wellness centra sú za poplatok – sauna a masáže.

   
Koncept
Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov. Počas dňa je k dispozícii ľahké občerstvenie. Nealkoholické nápoje a lokálne alkoholické nápoje sú v cene. Podrobný rozpis All Inclusive služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní. Polpenzia zahŕňa raňajky a večere formou bufetu.   
Web
Bližšie informácie na: www.samakahotels.com
Additional Information
Cena nezahŕňa: služby delegáta; víza sa platia po prílete na letisku v Hurghade. Počas Silvestrovského večera (Veľkonočných sviatkov)  je podmienkou pobytu zakúpenie Gala večere pre každého hosťa hotela, za extra poplatok, ktorý je na vyžiadanie u našej CK.

   
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK